Другий львівський велопроменад "Батяри на роверах"

Velopromenad

Батяри на роверах - це  львівський ретро велопроменад, що об’єднає людей, що цінують стиль та міські велосипеди, сподіваємоя це стане щорічним дійством та своєрідною присвятою львівській батярській міській культурі початку ХХ ст. Ретрозаїзди відбуваються щорічно у багатьох країнах світу, не є винятком і Україна, де вже три роки поспіль відбуваються ретро-круїзи у Києві, Харкові, Одесі, Миколаєві, на черзі і Львів. Історія проведення таких заїздів виникла у Лондоні у 2009 і має назву Tweed Run. Сенсом Tweed Run є повернення до витоків велокультури. До заїзду допускаються будь велосипеди, але бажано, щоб це були класичні міські моделі, а власник велосипеда виглядав у стилі англійської велосипедної моди тридцятих-сорокових років XX століття. Як і випливає з назви, вітається будь-який твідовий одяг та його поєднання.

У нас же нічим не гірше від англійців, є цілий шмат унікальної батярської культури зі своєю мовою, піснями, кодексом чести, традиціями та одягом. Отож, готуйте свій анцуг, шукайте дідові бятярівки та беретки, маринарки та  мантелі, прасуйте гальсбіндери, всьо має бути бронзово-твідове!

13.00 - збір на площі перед Домініканським собором, проходження реєстрації
14.00 - початок велопроменаду “Батяри на роверах”.

Маршрут:
пл.Музейна, вул. Ів.Федорова, вул. Сербська, пл. Ринок, вул. Беринди, вул. Дорошенка, вул.Словацького, вул. Стефаника, вул. Дж.Дудаєва, проспект Шевченка, вул. Грушевського, вул. Ів.Франка, пл.Ів.Франка, вул.Ів.Франка, вул. Паркова- СТРИЙСЬКИЙ ПАРК, вул. Ів.Франка, пл.Ів.Франка, вул.Ів.Франка, вул. Саксаганського, проспект Шевченка, вул.Чайковського, вул. Ковжуна, вул. Вороного, вул. Ференца Ліста, вул. Коперніка, вул. Банківська, вул. Дорошенка, вул. Беринди, вул. Галицька, вул. Валова, "Музей Ідей".
Під час маршруту планується зупинка на чаювання/кавування у Стрийському парку.

16.00 - збір у дворику Музею Ідей, у програмі:
- лекція на тему "Ретро стилі для велопроменаду і не тільки!" 
- нагородження кращого чоловічого та жіночого образу від наших партнерів магазину велосипедних аксесуарів Rover Chic та бренду вишуканих та стильних чоловічих аксесуарів Good Fellow
- номінація Найкращий велосипед велопроменаду за участі публіки шляхом голосування
- стилізована фотостінка
- виставка велосипедів-учасників велопроменаду
- танцювальний майстер-клас 
- напої та частування від "Трапезної" Музею ідей
- виступ джазменів від "Lemberg Dixieland Band"
- грильовані частування з пікнікового ровера
- кінопоказ німого кіно
- лотерея серед зареєстрованих учасників велопроменаду

Реєстрація за посиланням:
http://www.roverchic.com/velopromenad/

Реєстрація у велопроменаді вартує 50 гривень (готівкою в день заїзду), оплативши участь ви отримуєте пов'язку з індивідуальним номером, який візьме участь у лотереї, де ви зможете отримати цінні ретро-подарунки від наших партнерів та спонсорів та почастуватися смачними наїдками з грилю пікнікового ровера.

Партнери та спонсори: Brooks England в УкраїніGood FellowRover ChicМузей Ідей (Museum of Ideas)

Побачимося у городі та не забудьте зробити файну фризуру!

Опишіть свій велосипед - рік випуску, марку, модель